Poniżej znajdują się pola logowania. W celu uzyskania dostępu
do ograniczonych stref serwisu, musisz się zalogować.
 
Chcesz zostać członkiem GIG?
Reprezentowanie interesów firmy przez ekspertów z Izby, specjalistyczne szkolenia, zniżki na sprzęt i usługi, porady prawne, wsparcie przy pozyskiwaniu zleceń - to tylko niektóre z przywilejów członków GIG.
dołącz do nas
Pogoda:  
 
aktualnosci
List prezydenta CLGE

Koleżanki i Koledzy,

 

W załączeniu do niniejszej informacji  znajdziecie list prezydenta CLGE (a także jego tłumaczenie). List dotyczy m.in. zorganizowania pierwszego Dnia Geodety Europejskiego i Geoinformacji.

 

Zwracam się do Was z prośbą o zapoznanie się z jego treścią i wymyślenie sposobu na jego uczczenie w Polsce. Liczę, że w tak licznym gronie członków Izby znajdzie się trochę pomysłów wartych realizacji i możliwych do zrealizowania. Bardzo proszę o jak najszybszy kontakt. CLGE dało nam czas na odpowiedź do 4 stycznia.

 

Jak można przeczytać w załączonym liście  Prezydenta CLGE, sugeruje on zaproszenie na centralne uroczystości w Brukseli europosłów ze swojego kraju. Izba wystosowała zaproszenia do 3 europosłów, ale ponieważ nie są to zaproszenia poparte jakimiś osobistymi relacjami z tymi posłami, nie wiemy na ile będą skuteczne. I tutaj pojawia się druga prośba związana z Dniem Geodety: czy ktoś z Was zna na tyle któregoś europosła, że mógłby zwrócić się do niego osobiście z propozycją wzięcia udziału w uroczystościach w Brukseli? Jeśli tak proszę o kontakt.

 

I trzecia prośba: czy ktoś z Was chciałby reprezentować Izbę i wziąć udział w uroczystościach w Brukseli? Wiąże się to niestety z kosztami, których Izba nie jest w stanie ponieść, a więc osoba chętna na wyjazd do Brukseli musiałaby sfinansować ten wyjazd. Poza tym wskazana byłaby znajomość języka angielskiego (a może francuskiego), przynajmniej w stopniu podstawowym. Osoby chętne proszę o kontakt.

 

Równocześnie w imieniu Rady GIG życzę Państwu  radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń w 2012 Roku.  

 

Bogdan Grzechnik

Prezes GIG

 

 


Do pobrania:


Wpisując wybrane wyrażenie odnajdziesz to czego szukasz w naszym serwisie!
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat nowości w naszym serwisie, zostaw nam swój adres e-mail.

      
© Copyright Geodezyjna Izba Gospodarcza 2010-2024
created by mobime studio | support & modifications by GEOBID creators of GEOPORTAL 2