Poniżej znajdują się pola logowania. W celu uzyskania dostępu
do ograniczonych stref serwisu, musisz się zalogować.
 
Chcesz zostać członkiem GIG?
Reprezentowanie interesów firmy przez ekspertów z Izby, specjalistyczne szkolenia, zniżki na sprzęt i usługi, porady prawne, wsparcie przy pozyskiwaniu zleceń - to tylko niektóre z przywilejów członków GIG.
dołącz do nas
Pogoda:  
 
aktualnosci
Komunikat Nr 2 dotyczący Konferencji pod hasłem: „SAMORZĄD ZAWODOWY GEODETÓW UPRAWNIONYCH –SZANSĄ DLA LEPSZEJ OBSŁUGI GOSPODARKI”


  W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji organizowanej przez GIG, SGP, PGK, PTG pod hasłem: „SAMORZĄD ZAWODOWY GEODETÓW UPRAWNIONYCH –SZANSĄ DLA LEPSZEJ OBSŁUGI GOSPODARKI”, w nawiązaniu do pierwszego Komunikatu,  pragnę Państwa poinformować o następujących decyzjach.

1. Dla uzyskania pełniejszych danych i opinii na temat powołania samorządu zawodowego geodetów uprawnionych, wyrażonych przez możliwie dużą liczbę geodetów, postanowiliśmy wspólnie z miesięcznikiem Geodeta rozesłać do wszystkich zainteresowanych „Ankietę”  z pytaniem czy popierasz, czy nie popierasz tej inicjatywy. Prosimy także o kilka zdań uzasadnienia. Chcemy też zorientować się ile osób zadeklaruje chęć udziału w konferencji. Od tej deklaracji będą zależały koszty uczestnictwa, które przy większej liczbie chętnych, skorygujemy. Nie przewidujemy żadnych zysków z tego spotkania a jedynie pokrycie kosztów.

2. Będziemy wdzięczni za ewentualne uzupełnienie tematyki referatów o interesującą Państwa problematykę. Oczekujemy także na deklaracje opracowania referatów lub koreferatów.

3. W związku z koniecznością ustalenia liczby geodetów czynnych zawodowo, określenia potrzeb na prace geodezyjne w okresie najbliższych 5 lat, ocenie możliwości wykonawstwa geodezyjnego, a także ze względu na fakt, że w miesiącach maj, czerwiec br., zaplanowano dużą liczbę innych konferencji i spotkań z dziedziny geodezji i kartografii, postanowiliśmy przenieść termin naszej Konferencji na 21-22  października br.

4. Jeszcze raz w imieniu organizatorów bardzo proszę wszystkie Koleżanki i Kolegów o wzięcie udziału w Ankiecie, która opublikowana zostanie przez miesięczniki Geodeta i Przegląd Geodezyjny, a jej wyniki będą zbierane za pośrednictwem portalu Geoforum.pl.  Zakładamy, że wypowiedzą się wszyscy, do których dotrze ta informacja.

5. Dla zorientowania osób, które nie znają roli i zadań samorządów zawodowych, przekazujemy TEZY zawierające krótką informację na ten temat.                                                                                                      

                                                           Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

                                                                              Bogdan Grzechnik

 

 


Do pobrania:


Wpisując wybrane wyrażenie odnajdziesz to czego szukasz w naszym serwisie!
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat nowości w naszym serwisie, zostaw nam swój adres e-mail.

      
© Copyright Geodezyjna Izba Gospodarcza 2010-2023
created by mobime studio | support & modifications by GEOBID creators of GEOPORTAL 2