Poniżej znajdują się pola logowania. W celu uzyskania dostępu
do ograniczonych stref serwisu, musisz się zalogować.
 
Chcesz zostać członkiem GIG?
Reprezentowanie interesów firmy przez ekspertów z Izby, specjalistyczne szkolenia, zniżki na sprzęt i usługi, porady prawne, wsparcie przy pozyskiwaniu zleceń - to tylko niektóre z przywilejów członków GIG.
dołącz do nas
Pogoda:  
 
aktualnosci
IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw 22-25 września 2014 r. Katowice

        Jakie są największe zagrożenia dla bezpieczeństwa funkcjonowania firmy sektora MŚP i jak im przeciwdziałać? Jak odnaleźć się w gąszczu przepisów? Jak bronić się przed nieuczciwą konkurencją? To tylko część pytań, na które wspólnej odpowiedzi szukać będą paneliści oraz uczestnicy IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Sesje panelowe skupiać się będą wokół ścieżek tematycznych związanych z takimi zagadnieniami jak prawo i polityka, innowacyjność, nowe pomysły i rozwój, edukacja i HR oraz współpraca – także w wymiarze międzynarodowym. Kongres stanowi doskonałą okazję by na co dzień zatomizowani przedsiębiorcy mogli mówić jednym, silnym głosem.

Podczas trwającego cztery dni kongresu odbędzie się ponad trzydzieści paneli dyskusyjnych. Oprócz tego w trakcie wydarzenia będzie miała miejsce uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego. Z kolei wśród wydarzeń towarzyszących znajdują się między innymi Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw Biznes EXPO.

Prace nad przygotowaniami do największego spotkania branży MŚP są już na ostatniej prostej. Za cztery tygodnie przedstawiciele świata nauki, administracji rządowej i samorządowej oraz praktycy biznesu spotkają się w Katowicach, aby podjąć dyskusję nad przyszłością polskich i europejskich małych i średnich przedsiębiorstw.

Rejestracja oraz udział w Kongresie są bezpłatne. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.kongresmsp.eu. Zapraszamy do Katowic!

 
Wpisując wybrane wyrażenie odnajdziesz to czego szukasz w naszym serwisie!
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat nowości w naszym serwisie, zostaw nam swój adres e-mail.

      
© Copyright Geodezyjna Izba Gospodarcza 2010-2024
created by mobime studio | support & modifications by GEOBID creators of GEOPORTAL 2