Poniżej znajdują się pola logowania. W celu uzyskania dostępu
do ograniczonych stref serwisu, musisz się zalogować.
 
Chcesz zostać członkiem GIG?
Reprezentowanie interesów firmy przez ekspertów z Izby, specjalistyczne szkolenia, zniżki na sprzęt i usługi, porady prawne, wsparcie przy pozyskiwaniu zleceń - to tylko niektóre z przywilejów członków GIG.
dołącz do nas
Pogoda:  
 
aktualnosci
Zmarł Krzysztof Rogala


Z wielkim smutkiem i głębokim żalem informujemy, że w dniu 14 stycznia 2020 r. zmarł nasz Kolega Krzysztof Rogala (1959 -2020).

 

 

 

Współwłaściciel PROGEO KATOWICE K.Rogala ,M.Nowak SP.J

  • Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Porozumienia Apel45

(Porozumienie krajowych organizacji geodezyjnych i kartograficznych; SGP, SKP, PGK, PLSG i GIG). Współinicjator i organizator tego znaczącego Porozumienia,

  • Wiceprezes Geodezyjnej Izby Gospodarczej,
  • Członek Rady Geodezyjnej Izby Gospodarczej,
  • Członek Rady Społeczno-Programowej Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach,
  • działacz społeczny przy Technikum Geodezyjnym w Katowicach, m.in. Członek Komisji Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej (etap szkolny),  opiekun i organizator corocznych praktyk zawodowych uczniów, w 2005 r. uhonorowany tytułem „Przyjaciel Szkoły”,

Będąc członkiem GIG, od wielu lat był bardzo aktywny i zaangażowany na rzecz poprawy uregulowań prawnych związanych z wykonywaniem zawodu geodety. Był rzecznikiem jednoczenia się reprezentacji środowiska geodezyjnego (Apel45) i utworzenia Samorządu Zawodowego. Był członkiem wielu komisji problemowych Izby i innych. Do końca swoich dni był wielkim społecznikiem zaangażowanym w problemy geodetów i geodezji.

            Rodzinie i Bliskim składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.  Łączymy się w żałobie ze wszystkimi pogrążonymi w smutku.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona 18 stycznia o godzinie 10.00 w kościele p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach – Piotrowicach ul. Radockiego 251. Pochówek nastąpi po mszy na cmentarzu w Katowicach przy ul. Francuskiej około godziny 11.00.

Krzysztof Lichończak

Prezes Geodezyjnej Izby Gospodarczej

 

 
Wpisując wybrane wyrażenie odnajdziesz to czego szukasz w naszym serwisie!
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat nowości w naszym serwisie, zostaw nam swój adres e-mail.

      
© Copyright Geodezyjna Izba Gospodarcza 2010-2024
created by mobime studio | support & modifications by GEOBID creators of GEOPORTAL 2