Poniżej znajdują się pola logowania. W celu uzyskania dostępu
do ograniczonych stref serwisu, musisz się zalogować.
 
Chcesz zostać członkiem GIG?
Reprezentowanie interesów firmy przez ekspertów z Izby, specjalistyczne szkolenia, zniżki na sprzęt i usługi, porady prawne, wsparcie przy pozyskiwaniu zleceń - to tylko niektóre z przywilejów członków GIG.
dołącz do nas
Pogoda:  rozpogodzenia | aktualizacja prognozy: 2019-06-18 06:00:0019°C | ENE9 km/h | 1022 hPa
 
program
UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE – PROGRAM AXA

To nowoczesna formuła ubezpieczenia grupowego na życie, do którego można przystąpić indywidualnie. Mogą z niego skorzystać właściciele i pracownicy firm zrzeszonych w Geodezyjnej Izbie Gospodarczej. Charakteryzuje się szerokim zakresem ochrony i zdecydowanie niższą składką, niż w tradycyjnych polisach na życie. To bardzo korzystna forma finansowego zabezpieczenia rodziny na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Wysokość świadczenia może wynieść nawet 150.000 PLN, a najniższa składka wynosi tylko 38,50 PLN.

Do wyboru jest 6 wariantów. Aby przystąpić do ubezpieczenia wystarczy wypełnić jedynie 2 dokumenty: „Deklarację uczestnictwa” z podstawowymi danymi dotyczącymi Ubezpieczonego oraz „Tabelaryczne zestawienie świadczeń” (w załączeniu) z wybranym wariantem ubezpieczenia. Bez badań lekarskich.

Dodatkową wartością jest możliwość korzystania z programu rabatowego AXA Benefit. W program ten zaangażowanych jest ponad 200 partnerów w całej Polsce oferujących szeroki wachlarz produktów i usług. Wśród nich są tak znane marki jak: CASIO, NC+, Home&You, DERMIKA Salon&Spa, TraveliGo.pl, AMBRA, TelePizza i wiele innych. Zniżki na zakupy sięgają nawet 55%.

Uwaga: osoby które przystąpią do programu, będą mogły skorzystać w wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych ze specjalnych zniżek na ubezpieczenie domu, mieszkania -40%, ubezpieczenia turystyczne -20%, ubezpieczenia komunikacyjne -25%.

Program startuje 01.01.2016, w związku z powyższym „Deklaracje uczestnictwa” powinny być dostarczone najpóźniej do 15.12.2015, a składka za styczeń opłacona do 25.12.2015

Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat ubezpieczenia i dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy.

*AXA szósty rok z rzędu uznana została za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową na świecie. To również największy na świecie ubezpieczyciel wg rankingu międzynarodowej agencji ratingowej AM Best pod względem wartości składki przypisanej brutto. Więcej na www.axa.pl

OKMA Insurance, 05-120 Legionowo, ul. J. Piłsudskiego 31 lok. 336, pn.-pt. 10.00-18.00

tel. 22 243 56 64 lub kom. 696 009 800, e-mail: biuro@okma.com.pl

 
Wpisując wybrane wyrażenie odnajdziesz to czego szukasz w naszym serwisie!
Jeżeli chcesz otrzymywać najświeższe informacje na temat nowości w naszym serwisie, zostaw nam swój adres e-mail.

      
© Copyright Geodezyjna Izba Gospodarcza 2010-2019
created by mobime studio | support & modifications by GEOBID creators of GEOPORTAL 2